ORTAKLIK
TrendFX ortakları, en konforlu ve yararlı ortaklık şartlarından yararlanır. Sektördeki en yüksek geri ödemeler ve bonuslar, en kolay çevrimiçi raporlama ve istatistik platformuna kadar TrendFX, bağlı kişi ve kuruluşlara en iyi hizmeti sunmalarını ve her zamankinden daha fazla kazanmalarını sağlar.
Affiliate
Affiliate
Arkadaş bonusu
Arkadaş bonusu
IB anlaşması
IB anlaşması

Affiliate programı, TrendFX'in, üye yapılan her yatırımcı için pazarlamacıları ve yayıncıları ödüllendirdiği bir online sistemdir.

Eğer finans alanında başarılı bir yayıncı iseniz, linkinizi veya bannerinizi, sitenizde, blogunuzda veya mesajlaşma uygulamanızda dahi paylaşarak üye kazandırabilir ve tüm etkinlikleri online bir şekilde takip edebilirsiniz.

Affiliate başvuru formu

TrendFX ile Forex piyasasında işlem yapmanın keyfini çıkarırken, arkadaşlarınız bu global manipule edilemez piyasada işlem yapmaya başlama fırsatından habersiz olabilir.

Bu haberi arkadaşlarınızla paylaşın! Rakipsiz spreadler, en iyi işlem platformu ve çok iyi bir müşteri desteği alabileceklerini anlatın. Arkadaşlarınızın yaptığı yatırım için bir bonus alacaksınız.

Arkadaş Bonusu başvuru formu

Şirket ile IB Anlaşması imzalayan yatırımcılarımız için lot başına komisyon sağlanır. IB'ler, TrendFX'e kazandırdıkları her yatırımcı ve alt IB'leri için aylık komisyon alan ortaklardır.

Yönlendirilen yatırımcılara lot başına yüksek geri ödeme alın. Tüm IB'ler, Ortaklık programının dahili üyelik alanına tam erişime sahip olur ve performansları hakkında gelişmiş istatistiklere ulaşabilirler.

IB Anlaşması başvuru formu

RİSK UYARISI

Kaldıraçlı işlem gören tüm finansal ürünler, sermayeniz için yüksek derecede risk taşır. Bunlar tüm yatırımcılara uygun değildir ve yatırımınızın tamamını kaybedebilirsiniz. Lütfen riskleri tamamen anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiyeler isteyin. ABD, Kanada, İsrail ve İran, yatırımcılarına hizmet vermediğimiz ülkeler arasındadır. TrendFX Limited, lisanslı ve regüle bir aracı kurumdur.
Warning: Due to MetaQuotes policies, We are unable to accept Clients from UAE.